Zobacz, jakie rozwiązania możemy zaproponować dla Twoich pacjentów!– sprawdź implanty od Dentem Pro Dente!

Czym jest implant?

Implanty to dziedzina implantologii, która zajmuje się przywracaniem poprawnych funkcji fizycznych i estetycznych utraconych zębów pacjenta. Chirurgia implantologiczna w połączeniu z pracą protetyczną wykonana w laboratorium techniki dentystycznej Dentem Pro Dente jest kluczem do osiągnięcia wymarzonego uśmiechu. Jak wygląda implant? Implant zęba niewielką metalową śrubą lub ramą, która zostaje chirurgicznie wszczepiona w kość szczęki pacjenta, pod powierzchnią dziąsła. To właśnie na implancie umieszczana jest sztuczna korona zęba. Wysokiej jakości implanty będą solidną podstawą nowego uśmiechu pacjenta.
Wykorzystując najnowsze technologie oraz wysokiej jakości materiały staramy się tworzyć najlepsze rozwiązania dla pacjentów i lekarzy. Na rynku dostępnych jest kilkanaście systemów implantologicznych. Opierając się na doświadczeniu techników i stomatologów w Dentem Pro Dente pracujemy na systemach:
• MIS,
• STRAUMANN,
• OSTEM,
• 3I BIOMED.

Ile kosztuje implant?

Implanty wykonane przez Pracownię Protetyczną Dentem Pro Dente to gwarancja trwałości, estetyki i komfortu Twojego pacjenta. Każde zlecenie wykonywane jest indywidualne.
Odwiedź nas w pracowni w Warszawie, Praga Południe Grochów lub skontaktuj się z nami, by uzyskać wycenę implantów, koron mostów lub licówek: dentemprodente.pl/prace-protetyczne/

Wykonane przez Pracownię protetyczną Dentem pro Dente.

Link do oferty: http://dentemprodente.pl/prace-protetyczne/

Technik dentystyczny Warszawa, Praga Południe, Grochów

  • Udostępnij
Contact
Contact