Dynamiczny rozwój technologii 3D nie mógł pozostać nie zauważony przez medycynę i protetykę. Także w Pracowni Protetycznej Dentem Pro Dente realizujemy autorskie, indywidualnie dopasowane rozwiązania, które odpowiadają nawet na najbardziej wymagające potrzeby pacjentów i lekarzy

Druk 3D

Druk 3D dał nowe możliwości protetyce. Modele 3D powstają z wykorzystaniem skanera 3D, w którym tworzy się cyfrowy model jamy ustnej pacjenta. Model ten trafia bezpośrednio do oprogramowania CAD/CAM. Wykorzystanie najlepszych materiałów w połączeniu z precyzją techników pozwala tworzyć indywidualnie dobrane rozwiązania, dopasowane ściśle do anatomii pacjenta. Technologia 3D to rozwiązanie szybkie i precyzyjne.
W naszej pracowni wykorzystujemy technologię druku 3D do tworzenia:
• indywidualnie dopasowanych modeli,
• szyn zgryzowych,
• szablonów chirurgiczne dopasowanych do anatomii pacjenta,
• koron i mostów protetycznych.

Ile kosztują modele stomatologiczne 3D?

Zastosowanie druku 3D w protetyce stomatologicznej to nowoczesne rozwiązanie, które jest szybkie i stwarza jeszcze lepsze możliwości dopasowania do potrzeb pacjenta i rekomendacji lekarza. W Pracowni Protetycznej Dentem Pro Dente pomagamy w odnalezieniu najlepszych rozwiązań dla pacjenta i lekarza.
Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną realizacji modeli 3D dla pacjentów stomatologicznych, odwiedź pracownię Dentem Pro Dente na warszawskim Grochowie, Praga Południe lub skontaktuj się z nami online, by poznać więcej szczegółów. Oferta dostępna na dentemprodente.pl/prace-protetyczne.

Wykonane przez Pracownię protetyczną Dentem pro Dente.

Link do oferty: http://dentemprodente.pl/prace-protetyczne/

Technik dentystyczny, Warszawa, Praga Południe, Grochów

  • Udostępnij
Contact
Contact